Archiv

Rodičovská organizace Nedoklubko je organizátorem oslav Světového dne předčasně narozených dětí v České republice od roku 2010. V roce 2015 se stala reklamní agentura Bonuss-CZ hlavním pořadatelem akce Miminka do dlaně. Událost na pražském Žofíně přilákala mnoho firem a institucí, které se rozhodly podpořit dobrou věc. Celodenní program podpořila řada umělců a osobností z oblasti kultury, zdravotnictví, politiky i široké veřejnosti.

Oslavy byly zahájeny tradičně odbornou konferencí ve spolupráci s Českou neonatologickou společností ČLS JEP pod záštitou ministra zdravotnictví ČR Svatopluka Němečka. Odpoledne proběhlo setkání rodin předčasně narozených dětí s lékaři a sestřičkami a celé oslavy vyvrcholily slavnostním večerem s předáváním cen Purpurového srdce osobnostem české neonatologie ve Velkém sále paláce Žofín za účasti známých osobností českého showbusinessu.

Vystoupili například Felix Slováček, David Koller, Dara Rolins, Noid, Xindl X, Radka Fišarová, Viktor Dyk, Jiří Zonyga, Verona a další. 

Celá akce také zaznamenala velký ohlas také v odborných a lifestylových médiích.

Budeme velmi rádi, když v nadcházejícím ročníku podpoříte svoji účastí dobrou věc a budete pomáhat s námi.

Fotografie z roku 2015: