Plzeň

Miminka do dlaně – V rukách andělů

Rodičovská organizace Nedoklubko a Centrum umění a pohybu Plzeň pořádá v rámci oslav světového dne předčasně narozených dětí benefiční koncert s názvem Miminka do dlaně – V rukách andělů.

Koncert je uspořádán jako poděkování za péči o předčasně narozené děti na neonatologickém oddělení fakultní nemocnice v Plzni.

Tato velkolepá a svého druhu vůbec první akce v Plzni se koná dne 28. listopadu 2016 na nové scéně plzeňského Divadla Josefa Kajetána Tyla. 

Na koncertu vystoupí úspěšný plzeňský dětský pěvecký sbor Andílci, mladá talentovaná zpěvačka Elis, držitelka Českého slavíka Mattoni 2014 v kategorii Objev roku, Jaro Smejkal, účastník oblíbené pěvecké soutěže Superstar a nový frontman kapely Burma Jones a stálice české hudební scény Leona Machálková. Se svým tanečním či hudebním vystoupením se představí také původně předčasně narozené děti.

Večerem provede moderátorská dvojice Stanislav Jurík a Veronika Farářová – Šašková.

Celá akce se koná pod záštitou primátora města Plzně Martin Zrzaveckého a prvního náměstka Martina Baxy. 

Výtěžek benefice je věnován neonatologickému oddělení fakultní nemocnice v Plzni, které v letošním roce oslaví 20. výročí ode dne svého vzniku.
Vstupenky na benefiční večer budou k zakoupení v síti předprodeje Plzeňská vstupenka www.plzenskavstupenka.cz od 1.10.2016

 

Krátké video o neonatologickém oddělení FN Plzeň můžete shlédnout zde: https://www.youtube.com/watch?v=mDz1cE8XVUI

 

Těšíme se na vás 28.11.2016 od 18:00 hodin na nové scéně divadla JKT v Plzni!

 

Děkujeme, že pomáháte s námi.

 

Nedoklubko z.s.

 

Vstupenky můžete zakoupit zde:

logo-plzenska-vstupenka

 

O pěvecké sboru andílci: 

andel-nataci-andilky-7-3-2015-2-cast-031

Pěvecký sbor ANDÍLCI

Pěvecký sbor Andílci byl založen v únoru roku 2009. Do sboru pravidelně dochází zhruba 200 žáků různých věkových kategorií – od 3 let. Repertoár sboru je velice pestrý – od lidových písní, přes popové, muzikálové až po duchovní a klasické skladby. Jde především o to, aby hudba žáky bavila a aby domů odcházeli příjemně a pozitivně naladěni. Domovem Andílků je Centrum umění a pohybu s.r.o.

Sbormistryní Andílků je Jana Marie Kateřina Korbelová. Hudbě se věnuje již od svých 6 let, kdy začala docházet na hodiny sólového a sborového zpěvu. Profesionálně se věnuje zpěvu od roku 2001, kdy zahájila studium klasického zpěvu na Konzervatoři v Plzni.

Pěvecký sbor Andílci měl v minulosti tu čest spolupracovat s Bárou Basikovou, Markem Ztraceným, Čechomorem nebo Danielem Hůlkou. V současné době Andílci připravují videoklip s Jaro Smejkalem. V pořadí se bude jednat o třetí videoklip tohoto pěveckého sboru. Zároveň se chystají na natáčení CD. Andílci vystupují na velice prestižních akcích nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Videoklip k písni You raise me up natáčeli Andílci v břenu roku 2015 na zámku v Mariánské Týnici. Videoklip se setkal s velkým úspěchem po celém světě.

Andílci mají za sebou i několik velmi úspěšných projektů. Mezi nejznámější patří například pěvecko-taneční vystoupení Mary Poppins nebo Upíří show.

Všichni členové si velice dobře uvědomují, že jsou mezi námi lidé, kteří neměli tolik štěstí, jako ony. Pomoc druhým Andílky naplňuje. Již několik let pořádají charitativní koncerty a projekty. Nejvýznamněšjím projektem, do kterého se Andílci zapojili, je Daruj čas, v rámci kterého byl nafocen kalendář Time 2016. Výtěžek z celého projektu Daruj čas 2016 byl v plné výši věnován Nadačnímu fondu Šance onkoláčkům. V minulosti svým vystoupením také pomohli například Centru Hájek nebo Nadaci Transplantace kostní dřeně.